אודות

ד”ר זאב רוטקף הוא רופא שיניים בעל ניסיון רב בתחום השתלות שיניים ושיקום הפה. 20 שנות ניסיון
ד”ר זאב רוטקף הוא רופא שיניים בעל ניסיון רב בתחום השתלות שיניים ושיקום הפה. 20 שנות ניסיון מאחוריו, במהלכן טיפל באלפי אנשים – רבים מתוכם יכולים כיום, בעקבות השתלות שיניים מורכבות וטיפולי שיקום פה, לחייך.

את דרכו המקצועית החל ד”ר רוטקף בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב. כבר שם, בעודו יושב על ספסל הלימודים, החליט כי פניו מועדות לתחום התובעני והמסובך של ההשתלות ושיקום הפה. לאחר לימודיו, התמנה למנהל הרפואי של מרפאת השיניים על שם לובה סלום בירושלים – ממרפאות השיניים הגדולות בארץ, המיועדת למשפחות מעוטות יכולת. בניהולו הפכה המרפאה למובילה בכל תחומי רפואת השיניים, כאשר הדגש של ד”ר רוטקף הושם על הצטיידות ושילוב של כל חידושי הטכנולוגיה האפשריים בתחום רפואת השיניים, מתוך אמונה שגם מי שאינם יכולים לממן זאת, זכאים לטיפול הטוב ביותר האפשרי. את מירב המאמצים השקיע בהכנסת תחום השתלות השיניים למרפאה – תחום שקיים ומצליח בה עד היום.

לאחר עשור של פעילות פורה בלובה סלום, ביקש ד”ר רוטקף להתמקד ולהתפתח בתחום ההשתלות, והצטרף אל מרפאתו של ד”ר גדליה מרדכי שטרן – הידועה בהיותה מרכז בעל שם עולמי בתחום ההשתלות ושיקום הפה, איתו היה בקשרי עבודה עוד מימיו בלובה סלום. במהלך 10 השנים הבאות ביצע ד”ר רוטקף אלפי השתלות, כולל מאות טיפולים מוצלחים של שיקום פה מלא. גם במרפאה של ד”ר שטרן, כמו בעבר, שם ד”ר רוטקף דגש מיוחד על שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, לצד יחס אישי עדין וסובלני עבור כל מטופל.

במהלך השנים הוא המשיך להתמקצע בתחומו. ד”ר רוטקף, הדובר גם אנגלית ברמת שפת אם, קיבל תעודות המעידות על מומחיות גדולה בתחום ההשתלות מהאיגוד הבינלאומי לשתלים דנטלים (ICOI), הארגון המוביל בעולם בתחום ההשתלות. את התעודה הראשונה, דרגת FELLOW קיבל ד”ר רוטקף בשנת 2007 ואת השנייה – הדרגה המתקדמת ביותר, DIPLOMATE, השיג בשנת 2009. הדרגות הוענקו לד”ר רוטקף לאחר מבחנים מאתגרים בכתב ובעל פה, ורק אחרי שהיה נתון לביקורת קפדנית מצד טובי המומחים בעולם, ביקורת בה עמד בהצלחה יתירה.

במרפאה של ד”ר רוטקף תוכלו להנות מהשיטות המתקדמות ביותר בשתלים. הטיפול הוא ללא ניתוחים, תפרים או נפיחות כמעט בכל מצב. לאחר הטיפול רוב המטופלים נעזרים במשככי כאבים כמו אקמול אופטלגין במשך יומיים שלושה לאחר הטיפול. שיניים תותבות הם נחלת העבר. במרפאה של ד”ר רוטקף אפשר להגיע עם שיניים חולות ולצאת לאחר כשעתיים וחצי עם שיניים קבועות (שלא ניתנים להוצאה) למשך תקופת הריפוי,.

לפרטים ומידע נוספים נא לייצור קשר ונשמח לעזור..